Czy warto przejść do Premium Mobile?

do Premium Mobile

Skąd dzisiejsze tytułowe pytanie? Stąd, że Premium Mobile zyskuje na popularności, a do tego jest tanie. Jeśli jeszcze weźmiemy pod uwagę fakt, że w obecnej sytuacji nie zaszkodzi oszczędzić, zmiana operatora wydaje się być bardzo rozsądnym posunięciem. Tylko na jakiego? Na Premium Mobile? Czy warto przejść do Premium Mobile? Jakie mamy za, a jakie przeciw?

Czy warto przejść do Premium Mobile?

Kolejne raporty przenoszenia numerów wyraźnie pokazują, że spośród wszystkich operatorów wirtualnych Premium Mobile jest najbardziej popularnym. Każdego kwartału swój numer przenoszą do niego tysiące osób. Dlaczego tak? Dlaczego właśnie Premium Mobile? Jakie argumenty przemawiają za przejściem do Premium Mobile? Zobaczmy.

Premium Mobile – argumenty za

Po pierwsze, sama oferta Premium jest mocnym argumentem za. Jest naprawdę tania – najtańszy abonament Premium Mobile kosztuje 16,70 zł, a najdroższy 29,70 zł. Daje duże pakiety internetu i nielimitowane rozmowy oraz SMS-y. W dwóch droższych wariantach są też nielimitowane MMS-y.

Jeśli jednak chce się płacić jeszcze mniej, można namówić rodzinę lub przyjaciół do spółki. Za każdą kolejną kartę SIM opłata będzie o 5 zł mniejsza. Im więcej osób uda Wam się namówić na rodzinny abonament Premium Mobile, tym więcej w sumie oszczędzicie.

Kolejna sprawa to Premium Mobile opinie. Co klienci mówią o operatorze? Mówią dobrze. Oczywiście zdarzają się też osoby, które wspominają o kłopotach załatwieniem czegoś albo z gorszym zasięgiem w Pcimiu dolnym. Jednak generalnie większość klientów ocenia Premium naprawdę dobrze i jest skłonna go polecić. Co jest najlepszym dowodem, że to nie jest tylko dzieło marketingu internetowego? Dowodem są kwartalne raporty przenoszenia numerów, o których wspomniałam wyżej. Wynika z nich nie tylko, że wiele osób przechodzi do tego operatora, ale też, że niewiele od niego odchodzi. To bardzo dobry sygnał, kiedy jeszcze uwzględni się fakt, że nikogo nie trzyma przy operatorze umowa na 2 lata. I tutaj dochodzimy do kolejnego „za”.

To kolejne za to umowa na czas nieokreślony. I to jest naprawdę silny argument. Dzięki niemu, całe to przejście do Premium Mobile przestaje być jakimś wielkim ryzykiem. Jeśli coś nas rozczaruje, po prosu rozwiązujemy umowę z zachowaniem jedynie miesięcznego okresu wypowiedzenia. Nie ponosimy z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów, więc jest naprawdę komfortowo.

A czy są jakieś czynniki, które mogłyby zniechęcać do zmiany operatora na Premium?

Premium Mobile – argumenty przeciw

Muszę przyznać, że ciężko mi znaleźć powody, które mogłyby przemawiać przeciw operatorowi. W zasadzie tylko jedno przyszło mi do głowy. Chodzi o zasięg.

Jeśli ktoś mieszka w miejscu, gdzie zasięg Plusa jest słaby, to i Premium nie będzie tam miało dobrego zasięgu. To dość oczywiste bo oferuje swoje usługi właśnie korzystając z nadajników Plusa. Na szczęście to jest akurat coś, co można sprawdzić przed podjęciem ostatecznej decyzji. Innych argumentów przeciw nie widzę.

A może ktoś z Was już przeszedł do Premium i ma w tej sprawie coś więcej do powiedzenia? Jeśli tak, koniecznie wypowiedzcie się w komentarzu i powiedzcie, czy uważacie, że to była dobra decyzja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *