GeekVape Griffin 25

GeekVape zaprezentował nową wersję najlepszego według wielu e-palaczy na rynku RTA (Rebuildable Tank Atomizer) GeekVape Griffin 25.

Co się zmieniło? Dotychczasowy GeekVape Griffin został jeszcze poprawiony i powiększony. Poprawiony? – spytacie. Ano tak. Wydaje się to niemożliwe, a jednak. Po pierwsze, w nowej wersji popularnego atomizera dodano dodatkowy przepływ powietrza. Po drugie, nowy tank jest teraz w pełni rozbieralny, czego nie można było powiedzieć o starszej jego wersji. Nowy GeekVape Griffin 25 jest też dłuższy (teraz 54,4 mm) i szerszy (teraz 25 mm), od swojego starszego brata, który mierzył 48.5 mm długości. Miłośnicy wapowania docenią też powiększenie samego zbiornika, który mieści obecnie aż 6 ml liquidu. Tank atomizera zmodyfikowane też w taki sposób, że teraz możliwe jest zamontowanie tylko jednej grzałki. Dokonano tego dzięki dodaniu zaślepki podobnej do tej, jaką GeekVape stosuje w modelu Avocado RTA.

Czego nie zmieniono? Bazy RBA. GeekVape pozostał bowiem przy sprawdzonej i popularnej bazie typu Velocity. został przy sprawdzonej i bardzo lubianej przez wielu bazie RBA typu Velocity.

Nowy atomizer posiada też możliwość kontroli przepływu powietrza (dodatkowo w wersji TOP AIRFLOW producent dał również możliwość kontroli przepływu powietrza tuż przy ustniku). Oprócz tego użytkownik ma również pełnię kontroli nad przepływem samego liquidu.

W zestawie GeekVape Griffin 25 znajdziemy obok samego atomizera, wymienne szkło, paczkę o-ringów, uszczelek, śrubek oraz śrubokręt.

Dane techniczne:

  • pojemność: 6ml
  • szerokość 25mm
  • deck w stylu Velocity
  • regulowany przepływ powietrza (u podstawy urządzenia oraz w modelu TOP AIRFLOW przy ustniku )
  • regulowany przepływ płynu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *