Grzałki ceramiczne – czysty smak

Zespół grzewczy, czyli to, co pozwala podgrzać płyn i zamienić go w aerozol, jest kolejnym czynnikiem mającym wpływ na smak wapowanego liquidu. Najczęściej nośnikiem dla płynu jest bawełniana watka, knot, bądź siatka mesh. Do wyboru mamy także towar premium, czyli grzałki cCELL Coils.

W typowych e-papierosach do transportu liquidu służą wymienione materiały, którymi owija się drut oporowy. W przypadku grzałek ceramicznych taka zasada jest taka sama, z tymże zamiast bawełny mamy ceramiczny wkład.

Drut oporowy jest zatopiony w ceramicznej tulejce, całość nagrzewa się i odparowuje liquid.

Grzałki ceramiczne dają o wiele lepsze wrażenia smakowe i skuteczniej przenoszą aromat. Tanki watkowe często przekłamują, jeśli chodzi o smak liquidu. W przypadku korzystania ze sznurka lub watki, koniecznie trzeba wymienić nośnik co 2-3 dni lub za każdym razem, gdy zmieniamy smak liquidu. Jeśli więc najbardziej zależy nam na smaku wapowanego liquidu i lubimy żonglować aromatami, to warto przerzucić się właśnie na cCELL Coils.

Grzałki ceramiczne są także łatwiejsze w utrzymaniu czystości i higieny. Na watkach lubią zbierać się różne śmiecie i bakterie, czego nie uświadczymy w przypadku ceramiki. Jej zaletą jest także to, że nie wysycha i zawsze nadaje się do użycia. Kupując grzałkę ceramiczną mamy spokój na zdecydowanie dłuższy czas.

Wadą grzałek ceramicznych jest ich dosyć wysoka cena, która sięga rzędu $16-18.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *