Pierwszy e-papieros od BAT

Od 1 grudnia w Polsce można kupić elektronicznego papierosa stworzonego przez jeden z największych koncernów tytoniowych. Z Vype ePen wapowanie ma być prostsze i wygodniejsze, bo to „e-papieros stworzony od nowa”.

British American Tobacco to firma, która jako pierwsza spośród dużych, światowych koncernów branży tytoniowej wprowadziła do swojej oferty elektroniczne papierosy własnej produkcji. Tym produktem jest Vype ePen, czyli tradycyjny e-papieros typu Ego tank. Nie ma nic dziwnego w tym, że duże przedsiębiorstwa interesują się rynkiem elektronicznych inhalatorów tytoniowych, ponieważ jest to bardzo rozwojowy segment, a liczba waperów stale wzrasta kosztem palaczy analogów.

Vype ePen

Vype ePen

E-papieros od BAT wyróżnia się przede wszystkim dobrze prowadzoną kampanią marketingową, której hasło przewodnie brzmi: „Vype ePen – E-papieros stworzony od nowa”. Pytanie tylko, czy pod górnolotnie brzmiącymi hasłami, kryje się rzeczywiście jakieś rewolucyjne rozwiązanie?

Najważniejszym pomysłem ekspertów z BAT na własnego e-papierosa są kapsułki z liquidem. Innowacja polega na tym, że są to typowe tanki tyle tylko, że zaprojektowane, by ułatwić ich wymianę bez ryzyka wylania się płynu z kapsułki. Wymiana Vype ePen Caps, ma trwać zaledwie kilka sekund. Mankamentem jest to, że kapsułki są przeznaczone tylko do konkretnego modelu e-papierosa.

W paczce znajdują trzy „naboje” z płynem, a pojedyncza kapsułka ma wystarczać według producenta na 1080 zaciągnięć. Dostępne są różne moce liqidu o zawartości nikotyny: 18, 12, 6 mg/ml. Wkłady e-liquidy są dostępne w następujących smakach: Blended Tobacco, Golden Tobacco, Crisp Mint, Dark Cherry, Infused Vanilla i Fresh Apple.

Vype ePen w tradycyjnej podłużnej obudowie posiada również przyciski pozwalające dobrać moc baterii, a tym samym wielkość chmury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *