Raport HTF MI mówi wszystko o rynku e-liquidów

Międzynarodowa firma zajmująca się badaniami rynku, HTF MI, opublikowała obszerne wyniki wieloletnich badań poświęconych branży płynów do elektronicznych papierosów. Ta głęboka analiza rynku oraz jego przyszłość oparta jest o dane pozyskanych z wszystkich części świata.

Raport Global E-Liquids Market Research Report 2018 za swój cel postanowił dokładnie opisać rynek liquidów do e-papierosów. Ekspertów zmusiła do tego rosnąca popularność tych alternatyw tradycyjnych wyrobów tytoniowych, która przekłada się na dynamiczny rozwój branży, obserwowany przez ostatnie lata. Wzięto pod uwagę dane pozyskane z ostatnich pięciu lat funkcjonowania rynku – służą one jednak nie tylko temu, aby opisać najważniejsze obecnie trendy oraz wygląd rynku, ale także przewidzieć, jak będzie się on zmieniać do 2022 roku.

Najważniejsze kwestie, które podejmuje raport Global E-Liquids Market Research Report 2018 to:

  • O ile zwiększy się rynek liquidów do e-papierosów w 2022 roku i jakie będzie tempo jego wzrostu?
  • Jakie są najważniejsze trendy obserwowane obecnie na rynku?
  • Co napędza globalny rynek liquidów?
  • Jakie są największe wyzwania związane ze wzrostem rynku?
  • Jacy są najważniejsi producenci liquidów na świecie?
  • Jakie trendy rynkowe w największym stopniu powodują wzrost udziału rynku?
  • Jakie są najważniejsze wnioski z analizy przewidywań na temat przyszłości rynku płynów do elektronicznych papierosów?

Opisując rynek płynów do e-papierosów, pod uwagę wzięto przede wszystkim największe i najważniejsze firm zajmujące się produkcją oraz sprzedażą tych produktów. Raport wymienia takie międzynarodowe przedsiębiorstwa jak VMR Products LLC, Halo, Black Note, Dinner Lady & Nasty Juice. Ripe Vapes, Kings Crest, Motley Brew, Halycon Vapors, Liquid State oraz Space Jam.

Jeden z najciekawszych fragmentów raportu dotyczy kwestii związanych z wyścigiem technologicznym wśród największych graczy na rynku. Zwraca się przy tym uwagę, iż firmy mające największe fundusze na rozwój technologii i tworzenie najbardziej innowacyjnych produktów są przyczyną, dla której mniejsi producenci liquidów mają kłopot z zaistnieniem na globalnym rynku.

W celu ułatwienie korzystania z raportu, jest on podzielony na duże regiony. Znaleźć można go na stronie firmy HTF MI: https://www.htfmarketreport.com/enquiry-before-buy/893435-global-e-liquids-market-2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *