Skąd się biorą elektroniczne papierosy?

E-papierosy, których obecnie używamy są chińskim wynalazkiem i to właśnie z Państwa Środka pochodzi większość tych urządzeń. Oto trzech producentów e-papierosów: Kangertech, Sigelei, Joyetech.

Kangertech to jedna z najstarszych fabryk e-papierosów, która została założona w 2007 roku. Firma Stenzhen Kanger Technology dba o najwyższą jakość swoich produktów, które spełniają międzynarodowe standardy i certyfikaty CE, RoHS i SGS oraz normy ISO 14000. Chiński producent wytwarza eleganckie mody oraz baterie i cleraomizery.

Sigelei Technology Co to chińska spółka, która zajmuje się badaniem, wytwarzaniem i rozwojem e-papierosów. Producent posiada w swojej ofercie baterie, kartomizery, liquidy oraz głównie mody. Produkty są eksportowane do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Meksyku, Francji, Niemiec, Anglii i Hiszpanii. Urządzenia do wapowania marki Sigelei można kupić również w Polsce. Firma została założona w 2011 roku.

Joyetech to chińska fabryka elektronicznych papierosów, które są dystrybuowane poprzez oddział sprzedaży w Kalifornii w USA. Chińska firma działa na rynku e-papierosów od 2011 r. dostarczając na teren Stanów Zjednoczonych i Europy szeroki wybór urządzeń do wapowania (Ego, mody), sprzętu (baterie, atomizery) oraz liquidów i akcesoriów waperskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *