Spróbuj liquidów Premium, Standard i Cloud od Smooke. Teraz taniej!

Polski producent płynów do e-papierosów Smooke.pl zapowiada dużą obniżkę swoich produktów. Z wyjątkowej promocji na wszystkie liquidy będzie można skorzystać tylko od 22 do 27 lutego. To dobra okazja, by spróbować również liquidów z nowej serii CLOUD.

Od 22 lutego przez cały tydzień będzie można kupić wszystkie liquidy firmy Smooke.pl 20 proc. taniej. Promocja obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych sieci, jak i w sklepie online Smooke.pl. W przypadku zakupów drogą elektroniczną należy użyć kodu kuponu, który znajdziecie pod linkiem.

Smooke.pl zajmuje się wytwarzaniem gotowych płynów, a także baz i aromatów do e-papierosów, które służą do samodzielnego przygotowywania liquidów. Płyny polskiego producenta są podzielone na trzy linie produktowe:

Liquidy STANDARD – robione na bazie do e-papierosów o proporcji 60 proc. glikolu propylenowego (PG) i 40 proc. gliceryny roślinnej (VG). Te uniwersalne płyny są przeznaczone do większości urządzeń.

Liquidy PREMIUM – tworzone w oparciu o bazę 60% PG / 40% VG. Są produkowane z najwyższej jakości aromatów do e-papierosów i uzyskują najlepsze oceny w testach.

Liquidy Cloud – to nowa seria płynów do e-papierosów. Płyny z tej serii zawierają zwiększoną zawartość gliceryny (75%VG/25%PG), co pozwala na uzyskiwanie gęstych, dużych chmur. Liquidy CLOUD są zalecane do stosowania w urządzeniach typu mod. Ze względu na większą gęstość samego płynu, w standardowych elektronicznych papierosach ich użycie mogłoby doprowadzić do zatkania się i uszkodzenia grzałki.

Płyny do e-papierosów, bazy oraz aromaty Smooke.pl są dostępne w różnych smakach (deserowe, owocowe, mentolowe, tytoniowe) oraz o różnym stężeniu nikotyny, wedle uznania klienta.